Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

U “sulmua” pasi kapi peshkaqenin në Maldive, Gjiko shpjegon të vërtetën: Më kërkuan lekë që të mos postonin statusin kundër meje, nuk u dhashë!

U “sulmua” pasi kapi peshkaqenin në Maldive, Gjiko shpjegon të vërtetën: Më kërkuan lekë që të mos postonin statusin kundër meje, nuk u dhashë!
June 13
22:25 2018

Pak kohë më parë në media ka qarkulluar një foto e Gjikos që kishte kapur një peshkaqen në Maldive. Kjo gjë u kthue në problem pasi një aktivist i huaj e postoi në rrjetet sociale duke treguar se kjo ishte një gjë e ndaluar. Gjiko në atë kohë u shpall një person i padëshiruar në Maldive dhe nuk lejohej që ta vizitonte këtë vend.

Mbrëmjen e sotshme ai ka qenë i ftuar në “Top shoë Magazine. Në fund të bisedës është pyetur nga Alban Dudushi një lidhje me këtë çështje dhe se çfarë u bë:

Ishim një një ishull privat, duk peshkuar kappa një peshkaqen dhe e mora ta përkëdhel se atje ku jam rritur unë nuk ka peshkaqenë e nuk dija sit ë sillesha. E nxorra menjëherë që ti hiqja grepin dh eta lëshoja sërish, foto është bërë duke i hequr grepin. Më pas e futa në ujë por nuk e dija që nuk lejohej ti kapje peshkaqenët sepse nuk kisha një cicerone me vete.

ISha nongrada në Maldive por tani nuk jam më sepse e tërhoqën. KËtë problem ma shkaktoi një activist i cili më kërkoi lek që të mos postonte foton pasi unë nuk ja dërgova e postoi dhe unë i then “Fuck off”..- ka treguar ai./Blitz.al/

Komento
Shperndaje