Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

U përfolën për ndarje, Eni dhe Genci sapo na dhanë përgjigjen që prisnim!

U përfolën për ndarje, Eni dhe Genci sapo na dhanë përgjigjen që prisnim!
December 13
17:40 2017

 

Prej disa ditësh, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj u vënë në qendër të vëmendjes së mediave rozë, ku shkruhej se të dy ishin ndarë dhe nuk do t’i shihnim më bashkë.

Ama, e vërteta qenka tërësisht ndryshe!

Me anë të një fotoje të postuar në rrjetet sociale, të dy shfaqen të veshur me smoking dhe shkruhet: “Të premten ka shi! Të premten: ‘Shi bie në Tiranë’. Nëse dikush do roje sigurimi, le të na thotë”.

Pra, kjo nuk është asgjë tjetër veçse “zhurma” e rradhës që dyshja e njohur ka përgatitur për ne. Të premten do të dëgjojmë një version alla “Genc-Eni” të këngës së famshme “shi bie në Tiranë”. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje