Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

U përfol se po ndaheshin, Khloe dhe Tristian shfaqen për herë të parë bashkë pas tradhëtisë

U përfol se po ndaheshin, Khloe dhe Tristian shfaqen për herë të parë bashkë pas tradhëtisë
May 05
19:03 2018

Tradhëtia e Tristian gjatë periudhës që Khloe Kardashian ishte shtatëzënë është përfolur mjaft gjatë. Madje Kim ka treguar disa ditë më parë se ata janë drejt ndarjes.

Por mesa duket asgjë nga këto nuk është e vërtetë. Pas lindjes së vogëlushes e pas tradhëtisë së partnerit ccifti janë parë duke drekuar së bashku. E vecc kësaj ata duken mjaft të lumtur nën shoqërinë e njëri tjetrit.

Mesa duket e gjitha kjo ka qenë një farsë, ose thjesht Khloe po përpiqet ta kalojë këtë gjë./Blitz.al/

Back on: Khloe Kardashian and Tristan Thompson were spotted at lunch on Friday, laughing and joking as they dined with friends at the TownHall restaurant Cleveland

Komento
Shperndaje