Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

U përfol se ishte shtatzënë, Rezarta Shkurta tregon të vërtetën në Instagram

U përfol se ishte shtatzënë, Rezarta Shkurta tregon të vërtetën në Instagram
November 08
13:14 2018

Sot në media qarkulluan lajme se këngëtarja e njohur Rezarta Shkurta është në pritje të fëmijës së dytë pas vajzës së saj Hera. Shkak për këtë ishte bërë një video ku ajo dukej së bashku me bashkëshortin dhe Herën teksa rregullonin shtëpinë për festat e fundvitit.

Ndoshta disa kilogram të shtuara kanë bërë që mediat të aludojnë se ajo mund të jetë shtatzënë.

Por ka qenë vetë këngëtarja e cila ka regauar nëpërmjet një postimi në “Instastory” ku shkruan:

“Nuk guxon njeriu të vër bark, se e bëjnë shtatzënë! Nuk do i kisha dhënë rëndësi këtyre lajmeve por duke marrë shkas që po më urojnë shumë miq ju them:

“Nuk jam shtatzënë, dhe nuk kam ndërmend të jem…. THJESHT JAM SHËNDOSHUR- ka përfunduar këngëtarja. /Blitz.al/

 

View this post on Instagram

 

Hera vendosi qe festat te fillojne sot ne familjen tone❤️

A post shared by Hera Company (@rezartashkurta) on

Komento
Shperndaje