Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

U martua, u bë baba dhe tani reperi i njohur shqiptar… diplomohet!

July 13
17:53 2018

 

Zakonisht, ndodh që dikush diplomohet e më pas krijon familje e të tjera me rradhë, por për reperin e njohur shqiptar Dafi Derti ndodh e kundërta.

Ditën e sotme është organizuar ceremonia e diplomimit në një prej universiteteve në vend dhe një nga të diplomuarit është edhe Dafi.

Lajmin e ka bërë bashkëshortja e tij, Silva Gunbardhi, e cila ka shpërndarë fotot e Dafit në diplomim dhe e ka uruar.

Epo, urime edhe nga ne Dafi. Tani rradhën për t’u diplomuar e ka djali i vogël… /Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje