Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

U fol se nuk do të përformojë për shkak problemeve me peshën, reagon Fifi

U fol se nuk do të përformojë për shkak problemeve me peshën, reagon Fifi
December 06
13:45 2018

Dje në media qarkulloi një lajm  ku shkruhej  se këngëtarja e njohur  Fifi nuk do të përformonte në natën e dytë gjysëmfinale të “Kënga Magjike” për shkak të problemeve me peshën e saj . Gjithashtu thuhej se  Fifi nuk ndihet mirë në lidhje me këtë fakt dhe nuk do të ngjitet  në skenë.

Por këngëtarja ka mohuar gjithçka dhe e kontaktuar nga Blitz.al ajo u shpreh se:

“Një gjë të tillë se kam thënë kurrë dhe elhamdulilah jam shumë mirë me shëndetin  e do dal si zonjë të këndoj sot në Pallatin e Kongreseve e shoqëruar me 20 kg plus që ndihem krenare me to”.

Pra çdo lajm i publikuar ditën e djeshme është thjesht një trillim i mediave.  Fifi do të ngjitet në skenë së bashku me Mc Kreshën për të përformuar një nga këngët pretendente  këtë vit: “Psikopatja jote”.

/Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje