Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

U fol se Kanye West nuk ka mardhënie të mira me vjehrrën, Kris Jenner ka diçka për të thënë

U fol se Kanye West nuk ka mardhënie të mira me vjehrrën, Kris Jenner ka diçka për të thënë
April 25
11:29 2018

Revista “People” ishte ajo që përhapi lajme se Kanie West nuk ka mardhënie shumë të mira me e vjehrrën e tij Kriss Jener por jo vetëm dhe se Kim po përpiqej të qetësonte gjakrat në  raportin e tyre.

“Kris Jenner dhe Kanie West  nuk kanë aspak mardhënie të mira me njëri-tjetrin. Ndonjëherë vjehrra e tij mundohet të sillet mirë me të por ai ka patur konfilte me tone të ashpra me Kris dhe në lidhje me këtë familjarët janë të shqetësuar. – thuhet në burimet e “People”.

Por nuk ka vonuar shumë dhe ka ardhur edhe reagimi i Kris Jenner e cila ka ri-shpërndarë lajmet e “People” duke i cilësuar ata si të pa vërteta dhe që ata shkruhen janë  vetëm gënjeshtra.

 

 

 

 

Komento

Shperndaje