Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

U fol se është në një pritje të ëmbël me Gjikon, por çfarë thotë Elita Rudi?

U fol se është në një pritje të ëmbël me Gjikon, por çfarë thotë Elita Rudi?
August 05
12:27 2018

Pak ditë më parë në portale qarkulluan lajme se çifti i njohur i shoëbizzit Elita Rudi dhe reper Gjiko do të bëheshin prindër për herë të parë. Ata kanë disa vite që janë në një mardhënie dhe duken mjaft të lumtur me njëri-tjetrin.

Por duket se Elita pasi ka lexuar lajmet e shkruara për ta me anë të një fotoje në Instagram  ku ndodhet në Tiranë i ka bashkangjitur një shkrim ku në një farë mënyrë i ka hedhur poshtë fjalët që shkruhen për çiftin.

“Gjithçka çfarë lexoj është blah blah blah”- ka përfunduar Elita.

Tashmë nëqoftëse ka diçka na duhet të presim sepse edhe çifte të tjerë të njohur në fillim i kanë mohuar lajmet për një shtatzëni të mundshme e më pas i kanë pranuar disa javë më parë.

 

All i hear is.. blah blah blah😎

A post shared by Elita Rudi (@elita.rudi) on

/Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje