Blitz

 Breaking News

U fol për ndarje, Justin Bieber dhe Selena Gomez kanë kaluar së bashku natën e ndërrimit të viteve

U fol për ndarje, Justin Bieber dhe Selena Gomez kanë kaluar së bashku natën e ndërrimit të viteve
January 03
17:26 2018

U tha se ata janë ndarë përsëri por çifti i njohur Justin Bieber dhe Selena Gomez e kanë kaluar Vitin e Ri së bashku në Meksikë. Sipas “E!”, ylli i popit ka marrë me qira një vilë afër asaj të Selenës. Justin ka shkuar atje më 31 dhjetor, ndërsa të dy kanë kaluar disa orë të qetë në plazh duke shijuar spektaklin e fishekzjarreve.

Pasi kanë  festuar Vitin e Ri ata janë kthyer sërisht në Los Angeles me një avion privat së bashku me disa miq të tyre, Duket se ata janë më të dashururar se kurrë dhe duket se 2018-ta do të jetë viti i tyre. /Blitz.al/

 

Share