Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

U desh “ndërhyrja” e Paris Hilton që Era Istrefi dhe Rita Ora të bëheshin bashkë

U desh “ndërhyrja” e Paris Hilton që Era Istrefi dhe Rita Ora të bëheshin bashkë
September 25
16:49 2017

Të dyja janë këngëtare të suksesshme dhe të dyja janë nga Kosova. Po flasim për Rita Orën dhe Era Istrefin.

Përveç këtyre karakteristikave ata të dyja i bashkon edhe diçka tjetër. Janë çizmet me foton e Paris Hilton.

Rita ishte e para që publikoi në Instagram një foto ku kishte veshur këto çizme por siç duket edhe Era ka të njëjtat preferenca, sepse në koncertin e fundit ajo kishte veshur po të njëjtat.

Rita i kishte dhuratë nga  vetë e famshmja Paris Hilton, ndërsa Era nuk dihet i ka blerë apo i ka edhe ajo dhuratë nga dikush.  /blitz.al/

Komento
Shperndaje