Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Tundimi i Ledri Vulës!

Tundimi i Ledri Vulës!
November 23
17:30 2016

Ledri Vula është ndër reperat më të pëlqyer në trevat shqiptare.

Por muzika nuk është pasioni i tij i vetëm. Këngëtari na ka treguar përmes postimeve të shumta se është i apasionuar pas palestrës dhe kujdeset për trupin e tij. Pak orë më parë ai ka postuar një foto në Instastory ku ndodhet në ambientet e një supermarketi dhe pikërisht në sektorin e produkteve të mishit. Mesa duket, Ledri u “trembet” produkteve të tilla  dhe kjo vihet re edhe nga reagimi i tij.

Prej kohësh ai është shumë i kujdesshëm me ushqimin dhe gjithnjë ka qenë në formë, padyshim si pasojë e ushqyerjes shëndetshëm dhe palestrës./Blitz.al/

ledri

Komento
Shperndaje