Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Tuna takon deputeten e njohur: “Zogu im e këpuca jote nuk kanë konkurrencë!”

Tuna takon deputeten e njohur: “Zogu im e këpuca jote nuk kanë konkurrencë!”
November 29
09:35 2016

Këngëtarja Tuna, e cila së fundi po përflitet vazhdimisht lidhur me faktin nëse është shtatzënë apo jo, mbrëmjen e djeshme për festën e 28 Nëntorit ka qenë e ftuar në qytetin e saj të lindjes, në Shkup, për të performuar.

Aty ajo ka pasur rastin të takohet edhe me deputeten e PDK-së, Ganimete Musliu. Teksa ka bërë një fotografi me të, këngëtarja ka shkruar përbri: “Thojshin zogu Tunës e këpuca Ganës nuk kanë konkurrencë…” – duke nënkuptuar kështu se të dyja në profesionin e tyre kanë bërë gjeste ekstravagante.

15231709_10210949836412481_479812381_o

Zogu i Tunës njihet nga të gjithë, ndërsa për sa i përket këpucës së deputetes, bëhet fjalë kur kjo e fundit ka hequr një herë këpucën në parlament për të goditur kundërshtarët politikë. /Blitz.al/

Shperndaje