Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Tuna sjell në jetë fëmijën e parë. Jeni kuriozë të dini si e ka quajtur vogëlushin e saj?

Tuna sjell në jetë fëmijën e parë. Jeni kuriozë të dini si e ka quajtur vogëlushin e saj?
May 02
18:49 2017

Ditën e sotme Tuna është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë në jetë djalin, të cilin çifti Berisha ka vendosur ta quajë Tian.

Këtë lajm të bukur e ka dhënë vetë Patrisi nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale. Ai ka publikuar foton e parë pas lindjes së djalit dhe bashkangjitur me të shkruan:

“Welcome little Tian, Patris Berisha”.

Sigurisht që kjo është një ditë mjaft emocionuese për familjen Sejdiu-Berisha. Nuk na mbetet gjë tjetër veçse t’i urojmë vogëlushit jetë të gjatë!/Blitz.al/

Komento
Shperndaje