Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Tuna: Meshkujt duken të mirë nga jashtë, por nuk janë ashtu nga brenda

Tuna: Meshkujt duken të mirë nga jashtë, por nuk janë ashtu nga brenda
October 06
16:33 2016

Tuna ka postuar një foto në Insta Story, por ndryshe nga zakonisht nuk është një foto e saj.

Ajo ka postuar  çokollatën në formë babagjyshi, ku fillimisht është me letër dhe më pas vetëm çokollata. Nga jashtë çokollata me letër babagjyshi duket shumë e këndshme, por pasi e hap shikon diçka komplet ndryshe.

Nga brenda çokollata ka formën e organit mashkullor dhe në foto shkruhet:  “Kur një djalë duket si djalë i mirë nga jashtë, por është një tr*p i vërtetë nga brenda”.

Mesa duket, edhe Tuna qenka  zhgënjyer nga pamja e parë e dikujt dhe “lan hakun” duke e krahasuar atë  me organin mashkullor./Blitz.al/

tuna

 

Shperndaje