Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Tuna ka neps

Tuna ka neps
November 01
15:04 2016

Është përfolur ditët e fundit se këngëtarja shqiptare nga Shkupi, Tuna, është në pritje të fëmijës së saj të parë, por lajmi nuk është konfirmuar kurrë.

Përpos koncerteve, Tuna nuk i ka kursyer vetes as pjatat e mbushura me ushqim të shijshëm, siç e ka treguar me një postim në Snapchat, në Instagram, ku shfaqet një pjatë e mbushur me pomodorini dhe fruta deti.

Mesa kemi kuptuar, këngëtarja nuk e privon veten nga ushqime të ndryshme. Sigurisht, ajo e balancon këtë stil jetese me ushtrime dhe palestër, kjo e treguar nga postimet e tjera në rrjetet sociale.  /Blitz.al/

14894601_1004596599669178_415527821_o

 

tuna-palester2015

tuna-sejdiuu

 

Komento
Shperndaje