Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Tuna dhe Vig Poppa tashmë i këndojnë zemrës

Tuna dhe Vig Poppa tashmë i këndojnë zemrës
September 23
20:37 2016

Pas një mungese prej gati 6 muajsh, Tuna është rikthyer, këtë herë me një bashkëpunim me reperin kosovar Vig Poppa.

Kënga titullohet “Zemra jem” dhe është mjaft ritmike.

Vig Poppa dhe Tuna këtë herë kanë zgjedhur të sjellin një klip të ngjashëm me një histori SnapChat-i, pasi në klip do të mund të shohim filtra, emoji dhe efekti që i gjejmë vetëm në këtë rrjet social.

Kjo është hera e dytë që reperi dhe këngëtarja vijnë në një bashkëpunim së bashku pas “E Boj Nxehtë” vite më parë. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje