Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Tuna dhe Patrisi bëhen bashkë në muzikë!

Tuna dhe Patrisi bëhen bashkë në muzikë!
January 12
13:50 2019

Tuna dhe Patrisi i përkasin të dy fushës së muzikës, ai si tamburist e ajo si këngëtare.

Edhe pse të dy janë artist nuk i kemi parë ndonjëherë që të këndojnë bashkë.

Këngëtarja ka publikuar një video në Instastory ku bashkë me Patrisin dhe një mikun e tyre të përbashkët shfaqen duke kënduar.

Ndërkohë që Patrisi mban ritmin Tuna këndon dhe duket se çifti e ka shijuar shumë një moment të tillë.

Duke parë këtë video pse jo, mund të themi se do na pëlqente që në të ardhmen Tuna dhe Patrisi të na surprizojnë me një bashkëpunim./Blitz.al/

 

View this post on Instagram

 

I keni pare ndonjehere duke bere muzike bashke? Tuna dhe Patrisi 😍 @tunasejdi @patrisberisha

A post shared by Prive.al (@prive.al) on

Komento
Shperndaje