Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Tuna dhe Patris arratisen së bashku?

Tuna dhe Patris arratisen së bashku?
November 10
11:16 2016

Tuna Sejdiu dhe Patris Berisha kanë qenë pa diskutim dy personat më të komentuar së fundmi në media. Shkak është bërë marrëdhënia e tyre. Prej kohësh flitet se dyshja është në një lidhje, edhe pse asnjëri prej tyre nuk e ka konfirmuar.

Pas publikimit të këngës me titull “Bermuda” këngëtarja ka zgjedhur të pushojë në një vend shumë të bukur. Sipas Magazina.al, ajo është duke pushuar në Zvicër, por mesa duket nuk është vetëm. Patris Berisha ka postuar në Instagram një foto në një vend të ngjashëm me vendin ku aktualisht Tuna është duke pushuar. Kjo tregon se ata kanë zgjedhur të kalojnë pak kohë bashkë referuar fotove në rrjete sociale, larg zhurmave dhe në një vend të qetë e çlodhës. Me këtë edhe më shumë vërtetohen thashethemet se ata mund të jenë në një lidhje./Blitz.al/

tuna1

 

patris-1

tuna111

Shperndaje