Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Tuna bën një deklaratë të fortë: “Ju shkoni në krevat me ta edhe kur ju gënjejnë!”

Tuna bën një deklaratë të fortë: “Ju shkoni në krevat me ta edhe kur ju gënjejnë!”
November 08
23:28 2016

Kemi vënë re këto ditë që të gjitha personazhet publike, përfshirë ato shqiptare, janë fokusuar te fushata presidenciale e SHBA-së. Por teksa pritja vjen drejt fundit dhe vetëm pak orë na ndajnë nga përfundimi i votimit që do të bëjë Hillary Clinton ose Donald Trump të fitojë statusin e presidentit, rrjetet sociale janë kthyer ne arenë debati dhe tifozllëku.

Një ndër personazhet që e ka shprehur hapur simpatinë për Hillary Clinton është këngëtarja Tuna, e cila me natyrën e saj karizmatike jo vetëm ka treguar pëlqimin e saj për Clinton, por edhe ka hedhur një “thumb” të fortë.

image

Ajo u është përgjigjur të gjithë atyre që mendojnë se Clinton gënjen me një krahasim shumë ironik. “Votoni Hillary Clinton dhe mos e vrisni mendjen nëse është duke ju gënjyer. Juve ju gënjejnë të dashurit çdo ditë dhe vazhdoni shkoni me ta në shtrat!” – ka përfunduar Tuna.
/Blitz.al/

Shperndaje