Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

“Tu boft 100€ ora!” – Urimi alla “Insta girls” i Bes Kallakut për ditëlindjen e Erion Isait

“Tu boft 100€ ora!” – Urimi alla “Insta girls” i Bes Kallakut për ditëlindjen e Erion Isait
November 01
13:23 2018

Ditën e sotme, drejtori i Teatrit të Kukullave e njëkohësisht bashkëdrejtues i “B.E. Coffee” tek “E diela shqiptare”, Erion Isai feston 30-vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë nuk mund të mungonte as një urim nga miku i tij, Bes Kallaku.

Prej shumë kohësh, Erioni dhe Besi punojnë bashkë e sigurisht kanë shumë kujtime. Sot, Besi ka publikuar një foto me kolegun e tij teksa luanin rolin e “Insta Girls”, me të cilat rrëmbyen zemrat e të gjithëve.

“Urime ditëlindjen zhbirdi vllait! Edhe ni qin vjeq, gëzuar 30-vjetorin. Tu boft 100 € ora”. – shkruan Besi plot humor, ashtu siç të gjithëve na e merrte mendja.

Edhe ne të Blitz.al i urojmë Erionit ta kalojë bukur ditëlindjen! /Blitz.al/

Komento
Shperndaje