Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Trondit modelja Niki Delijorgji, vajza e biznesmenit Mihal Delijorgji: “Jam e adoptuar”

Trondit modelja Niki Delijorgji, vajza e biznesmenit Mihal Delijorgji: “Jam e adoptuar”
June 25
10:15 2017

Kishim kohë që nuk kishim dëgjuar për modelen bukuroshe, Niki Delijorgji, por kur ajo vendos të kthehet sigurohet që të tronditë rrjetin!

Dhe si vendin nga do të “trazonte” rrjetin, Niki ka zgjedhur emisionin “Thumb” të Aulonës dhe Fatmës në “ABC News”.

E pyetur nëse nuk kishte frikë se babai, biznesmeni Mihal Delijorgji, i thoshte gjë për fotot provokuese, Niki përgjigjet: “Jam e adoptuar! Por gjithsesi, ai ka bërë zgjedhjet e veta në moshën time, unë do të bëj të miat”.

Nëse nuk e besoni deklaratën e saj se është e adoptuar, binduni duke parë intervistën e plotë të Nikit për “Thumb”. /Blitz.al./

Share