Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Tristan Thompson nuk ndalet, pas lajmeve për tradhëti shihet me një tjetër vajzë

Tristan Thompson nuk ndalet, pas lajmeve për tradhëti shihet me një tjetër vajzë
February 28
21:22 2019

Lajmet në lidhje me tradhëtinë e Tristan Thompson kanë zënë faqet e mediave online e jo vetëm këto ditë. Familja Kardashian është në qendër të thashethemeve pas një tjetër tradhëtie që Tristan i bëri Khloes me modelen  Jordyn Woods.

Por sikur mos të mjaftonte kjo Tristan është parë në shoqërinë e një modeleje brune duke hyrë në një restorant Italian në New York. Vajza e ka pritur atë me një kapuç në kokë në mënyrë që të mos njihej. Ata kanë qëndruar disa orë dhe kanë konsumuar verë. Sipas “Daily Mail” pasi kanë përfunduar, e para ka lënë lokalin modelja  dhe 5 minuta pas saj edhe Tristan.

Tashmë që ai i ka shkëputur kontaktet me Khloe kjo mund te duket diçka e zakonshme por kur nuk ka asnjë reagim nga ajo që ndodhi të gjithë e kanë cilësar si një veprim tjetër të nxituar.

 

Share