Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Transformimi i pabesueshëm i Roza Latit! Nuk keni për ta besuar se si duket

September 28
14:57 2016

Roza Lati ndan shpesh me ndjekësit në rrjete sociale pjesë nga përditshmëria e saj.

Pak minuta më parë, në Snapchat ajo ka treguar se sot do të shndërrohet në një plakë dhe do të zhvillojë një set fotografik me “fytyrën” e saj të re. Roza ka shpërndarë disa video gjatë kohës që po përgatitet. Ende nuk dihet nëse bëhet fjalë për një projekt të ri të saj, por ajo sot do të dalë në rrugët e kryeqytetit jo si një bionde simpatike, por si një plakë. Të gjithë jemi kuriozë për të zbuluar diçka më shumë se përse Roza po e bën një transformim të tillë.

Më herët ajo ka treguar se shumë shpejt do të rikthehet në ekran me një emision të sajin. Të jetë vallë kjo sfidë e Rozës një paralajmërim për një rikthim ndryshe?

Shperndaje