Blitz

 Breaking News

Transformimi i jashtëzakonshëm i Rozana Radit. Ja ndërhyrja e radhës!

March 28
16:58 2016

ROZANA

Herë pas here Rozana Radi bën ndryshime rrënjësore. Një herë me flokë të kuqe, një herë bjonde, një herë çokollatë. Një herë me tualet e njëherë pa tualet.

Por ndryshimi  këtë herë nuk ka të bëjë aspak me këto. Rozi është pjesëmarrëse në show-n “Your Face Sounds Familiar”, që mbërthen teleshikuesit para televizorit mbrëmjen e të hënës.

Sonte në mbrëmje ajo do të transformohet në një tjetër person.

Rozi, sonte do të dalë në skenë në rolin e Rei Charls-it. Nga këngëtare bionde dhe në formë, ajo do të kthehet në një Rei komplet ndryshe. Për Rozin ky do të jetë një transformim i jashtëzakonshëm.