Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Tom Cruise probleme me të bijën. Mungon në datëlindje

Tom Cruise probleme me të bijën. Mungon në datëlindje
April 15
16:04 2016

Javën që vjen Suri Cruise feston 10 vjetorin e lindjes. Kjo datë shënon datëlindjen e tretë që vogëlushja feston pa babain e saj Tom Cruise. Një burim i afërt me vajzën ka thënë se 53 vjeçari është në xhirimet e filmit The Mummy,por ky është vetëm një justifikim për të mos takuar vajzën.

Tom Cruise ka qëndruar larg vajzës të tij të vogël sepse thuhet që nëna e saj Katie Holmes ka një ndikim shtypës mbi të. Afërsia e Katie-s me vajzën bën që ta nxjerrë Tom-in jashtë kësaj mardhënieje.

Tom ka refuzuar të flasë kur është pyetur pse ai ka kaq shumë kohë që nuk takon vajzën e tij.

Etiketimet
Shperndaje