Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Thyejnë xhamat dhe i hedhin benzinë makinës së këngëtares së njohur shqiptare

Thyejnë xhamat dhe i hedhin benzinë makinës së këngëtares së njohur shqiptare
November 23
11:25 2016

Në mediat kosovare është shpërndarë me shpejtësi lajmi se këngëtarja Adelina Berisha ka kaluar një mbrëmje shumë të keqe. Në rrugën “Isa Boletini”, në orën 23:00, një person i ka thyer xhamat dhe ka hedhur benzinë në makinën e Adelinës.

Burime për “Indeksonline” kanë treguar se kanë qenë fqinjët e Adelinës ata që kanë parë fillimisht makinën të digjej dhe kanë lajmëruar menjëherë këngëtaren.

a_1479894808-8877392

Nuk dihet ende kush ka qenë autori dhe shkaqet që ka pasur për këtë veprim, por ajo që mund të themi është se nuk ka qenë një incident i rastësishëm. /Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje