Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Thirrja e Bleonës për… Johnny-n!

Thirrja e Bleonës për… Johnny-n!
October 19
20:00 2016

Të gjithë e njohim qenushin e Bleona Qeretit, Johnny-n. Një qenush i vogël, i bardhë e shumë i lezetshëm, i cili është shoqëruesi i këngëtares në çdo event, mbrëmje e aktivitet të saj.

Në një postim në Instagram, këngëtarja shkruan: “E dua djaloshin tim! Bëjini atij follow dhe shihni jetën përrallore të tij”.

Të themi të drejtën, jeta e Johnny-t ishte me të vërtetë përrallore, të paktën me aq sa pamë në profilin e tij në Instagram. Shëtitje në karusel, te Reja në Tiranë, në ujëvara, në hotele me 5 yje, në bregdet, në fotosesione profesionale, në Hollywood e në Beverly Hills…

Ç’fat! /Blitz.al/

I love my baby boy #JonnyJDog! Go give him a follow at @jonnyjdog to see his fabulous life!! ?

A photo posted by Bleona (@iambleona) on

A photo posted by Jonny The Dog (@jonnyjdog) on

A photo posted by Jonny The Dog (@jonnyjdog) on

A photo posted by Jonny The Dog (@jonnyjdog) on

Shperndaje