Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

The Weeknd do ti dhuronte veshkën Selena Gomez por ajo e la! E zbulon këtë në këngën e kushtuar pas ndarjes

The Weeknd do ti dhuronte veshkën Selena Gomez por ajo e la! E zbulon këtë në këngën e kushtuar pas ndarjes
April 01
16:26 2018

The Weeknd ka qenë ai që ka lajmëruar ndarjen nga Selena Gomez. Në lidhje me këtë ai nuk i ka kërkuar falje këngëtares, por e ka përfshirë atë dashur padashur në albumin e tij EP.

Weeknd nuk ka treguar se kënga “Call out my name” do ti kushtohej pikërisht Selena Gomez. Kënga flet për sinqeritetin që pati Selena kur ja tha të gjitha reperit dhe u rikthye tek Justin Bieber.  “Nga kjo ai u shkatërrua pas ndarja ndodhi pak para se ai ti dhuronte veshkën këngëtares”- kanë thënë burime pranë tyre.

Sipas tyre Selena nuk duhet të presë falje nga The Weeknd që nuk i tregoi për këngën. Por ai e ka kaluar tashmë dhimbjen dhe madje nuk e ka problem ti këndojë asaj./Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje