Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

The Weeknd dhe Bella Hadid përsëri bashkë?

The Weeknd dhe Bella Hadid përsëri bashkë?
November 29
09:39 2016

The Weeknd dhe Bella Hadid janë parë së bashku në Paris përpara shfaqjes së Victoria Secret.

Këngëtari ka qenë për darkë me ekipin e tij, ndërsa modelja  ka shkuar e ka përshëndetur dhe është ulur pranë tij.

Disa burime të afërta me këngëtarin kanë thënë se ata dukeshin me të vërtetë të ftohtë me njëri-tjetrin, por Bella ishte shumë e lumtur për atë takim.

Të dy ndodhen në Paris për të njëjtën arsye, për shfaqjen e Victoria Secret, ku i dihet ndoshta kjo mund të jetë edhe një urë lidhëse për ribashkimin e tyre.

Bella dhe The Weeknd kanë qenë bashkë për më shumë se një vit dhe janë ndarë vetëm disa javë më parë./Blitz.al/

Komento
Shperndaje