Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

“The Rock” shpallet “Mashkulli më seksi në jetë”

“The Rock” shpallet “Mashkulli më seksi në jetë”
November 16
18:30 2016

Dwayne “The Rock” Johnson është kurorëzuar nga revista “People” si mashkulli më seksi në planet. Fundja, kush tjetër mund ta meritonte një trofe të tillë?

“Kur e mora vesh, thashë: Është mrekullueshme! Pastaj në mendjen time kaloi mendimi: Sa e paparë që është!” – ka thënë aktori për revistën prestigjioze. Më pas, Johnson është shfaqur në emisionin e Ellen DeGeneres, ku dhe ka dhënë lajmin e mirë.

Ky vit ka rezultuar një nga vitet më të mira të aktorit të njohur, pasi një herë ai shpall aktori më i paguar dhe tani mashkulli më seksi. Urime! /Blitz.al/

cxthngaw8aap617

Shperndaje