Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Teze Lori zbulon ndikimin e “Big Brother” te Londoni i vogël dhe është kaq për të qeshur

Teze Lori zbulon ndikimin e “Big Brother” te Londoni i vogël dhe është kaq për të qeshur
May 02
11:53 2017

Nëse ka diçka që kemi vënë re nga djemtë e këtij “Big Brother”-i është fakti se atyre u pëlqejnë xhinset treçerekshe që rrinë të ngushta pas trupit. Kemi vënë re që Damiano, Danjeli, Ervini, por edhe Benardi, kanë preferuar këtë stil xhinsesh. Epo, ata janë kthyer në ndikim edhe te më i vogli i shtëpisë së Ledionit dhe Sarës,  Londoni, vogëlushi i tyre.

Këtë e ka zbuluar teze Lori, e cila para pak minutash në Snapchat, teksa ka fotografuar Londonin me treçerekëshe, ka shkruar: “Edhe Londushi ka filluar kopjon stilin e çunave të BB”.

Epo, të paktën brenda familjes së madhe Top Media je akoma London, kështu që kopjo sa të duash! /Blitz.al/

Komento
Shperndaje