Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Teze Lori di të bëjë dhuratat më të veçanta në botë

Teze Lori di të bëjë dhuratat më të veçanta në botë
December 16
12:31 2016

Sara Hoxha para pak ditësh u bë nënë për herë të parë dhe vendosi që djalin ta quajë London Noor.

Sot ajo ka postuar një foto në Snapchat, ku duket se motra e saj Lori i ka bërë një dhuratë shumë të veçantë. Në shtratin e foshnjës ka vendosur një çantë “London”, të cilën sigurisht që ia ka dhuruar motrës së saj.

Por cili ka qenë mendimi i Sarës për këtë?

Sigurisht që ka qenë një moment që Sara e ka shpërndarë me fansat e saj dhe bashkangjitur ka shkruar një batutë, e cila shpjegon edhe mendimin e saj.

“Lori na dhuroi çantën e duhur të pelenave”./Blitz.al/

sara

Komento
Shperndaje