Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Tetori, muaji i Encës dhe ka arsye për këtë

Tetori, muaji i Encës dhe ka arsye për këtë
October 02
12:51 2016

Përmes disa snap-eve të postuara së fundmi, këngëtarja Enca Haxhia paralajmëron se muaji që sapo kemi hyrë, tetori, ka për të qenë një muaj i zjarrtë.

Teksa u uron muaj të mbarë fansave të saj, Enca shprehet se do të jetë një muaj “bombë” dhe ka arsye për këtë. Referuar postimeve të saj, pas një jave ajo do të publikojë këngën e re dhe në më pak se 18 ditë ka 21-vjetorin.

Kujtojmë se projekti më i fundit muzikor i këngëtares është “Bow Down”, një bashkëpunim me Noizy-n që rezultoi mjaft i suksesshëm.

Nëse i referohemi ditëlindjes të 20-të dhe kërcimit provokues të saj, atëherë dhe kjo ditëlindje do të ketë padyshim surpriza. /Blitz.al/

enc1

enc2

enc3

Etiketimet
Shperndaje