Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Tërmeti në Itali, solidarizohen të famshmit ndërkombëtarë

August 26
15:50 2016

Coldplay

Picture 1 of 7

Shprehim dashurinë për secilin në Itali dhe Luiziana në këto momente të vështira. Mendimet tona janë me ju.

Italia u gjunjëzua nga tërmeti 6.2 ballë, lëkundjet e forta të të cilit shkaktuan viktima të shumta në njerëz dhe dëme të jashtëzakonshme materiale.

Përpara kësaj katastrofe natyrore, shumë të famshëm ndërkombëtarë janë solidarizuar duke shprehur ngushëllimet e tyre të përzemërta për viktimat dhe të mbijetuarit që kanë humbur të afërmit.

Komento
Etiketimet
Shperndaje