Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

“Tërbohet” Belen Rodriguez: muzikë, alkool dhe shpejtësi e lartë!

“Tërbohet” Belen Rodriguez: muzikë, alkool dhe shpejtësi e lartë!
September 18
11:56 2017

“Të lirë, të lirë jemi ne”, – shkruan moderatorja e famshme italiane e në fakt kështu duket bashkë me partnerin e saj, Andrea Iannone.

Çifti i njohur është parë duket shëtitur me makinë në rrugët e qytetit të Milanos e këtu nuk ka asgjë për t’u habitur.

Ama, Belen dhe Andrea po jetonin njësoj si nëpër filma: muzikë e lartë, gota me mojito dhe shpejtësi jashtë normave të lejuara.

Bukuroshja ka postuar në rrjetet sociale foto ku duket duke shijuar koktejin e duke treguar këmbët në pjesën e parme të makinës, të zbuluara e të mbushura me tatto… fundja, shoferi duhet të ishte tepër i lumtur sepse të gjithë çunat e ëndërrojnë një fragment të tillë.

Besojmë se djali i vogël do të ketë qenë në duar të sigurta, prandaj dhe kjo natë e “çmendur” ishte e gjitha për ata të dy. “Ride or Die” – thonë amerikanët dhe këtë shprehje e vuri në jetë më së miri çifti italian! /Blitz.al/

Komento
Shperndaje