Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Telenovela e Stresit vazhdon, sapo lirohet nga burgu ka një mesazh për policinë!

Telenovela e Stresit vazhdon, sapo lirohet nga burgu ka një mesazh për policinë!
April 15
16:35 2018

Ditën e sotme reperi i njohur shqiptar është liruar nga arresti me burg, pasi është kapur me kokainë në një lokal.

Por sërish ai nuk heq dorë nga mesazhet e tij kundër policisë në rrjetet sociale. Sapo është liruar Stresi ka bërë një video në lagjen e tij, ku në mure shkruhet “Fuck Police, Mos u dorëzo” dhe teksa tymos një cigare hashash thotë duke qeshur : “Mpuq e keni gjithë”.

Por nuk e ka lënë me kaq dhe përbri saj shkruan: “Jam shumë i madh për ju”.

Stresin të gjithë e njohim si atë reperin rebel që nuk dorëzohet dhe bën çdo gjë që ka dëshirë vetë, këtë sapo na i dëshmoi më së miri tani./Blitz.al/

 

Jom shum i madh per ju #free

A post shared by Stresi👇🔥 new 🔥 (@stresi) on

Komento
Shperndaje