Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Teen Choice Awards 2016 – Justin Timberlake, Justin Bieber, Selena Gomez, disa nga fituesit…

Teen Choice Awards 2016 – Justin Timberlake, Justin Bieber, Selena Gomez, disa nga fituesit…
August 02
16:52 2016

Justin Bieber, Selena Gomez e Justin Timberlake janë disa nga emrat triumfues në mbrëmjen e djeshme në Los Angeles, gjatë ceremonisë së përvitshme “Teen Choice Awards 2016”.

Personazhet e kinemasë, të muzikës, të rrjeteve sociale apo të modës u votuan nga të rinjtë e moshës 13-19 vjeç.

Ndër protagonistët ishin personazhet e kompanisë “Marvel”, Justin Timberlake që mori çmimin e karrierës “Decade Award”, John Cena që kishte rolin e moderatorit të mbrëmjes, i cili ndër të tjera u maskua edhe si kandidatja për presidente e SHBA-ve, Hillary Clinton, së cilës iu dha çmimi “Choice President”.

Emra të tjerë triumfues ishin Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence, Justin Bieber, One Direction, Ariana Grande, Drake etj. /Blitz.al/

Justin

Komento