Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Tea Zhuli: Të vërtetën e lidhjes me Veselin e them unë, jo mediat!

Tea Zhuli: Të vërtetën e lidhjes me Veselin e them unë, jo mediat!
June 11
18:19 2016

Nëse u gëzuat kur morët vesh që Tea e BBA është rikthyer me Veselin, bëni mirë që të qetësoheni.
Protagonistja e lajmit, Tea, ka shkruar një status të gjatë në Facebook, ku përveçse ka kritikuar mediat për lajmet e pavërteta, ka sqaruar se “…Ai muhabet ka marrë fund…”.

“Nuk i kuptoj fare këto mediat ndonjëherë…përveçse ca klikimeve më shumë nuk besoj se përfitojnë ndonjë gjë tjetër kur botojnë lajme të pavërteta…përkundrazi humbin një gjë shumë të madhe që duhet të jetë kryesorja në punë e tyre, besueshmërinë. Ai muhabet ka marrë fund kështuqë mblidheni mendjen njëherë e mirë…Urime për gënjeshtrën e rradhës!”, – ka shkruar Tea në profilin e saj në Facebook.

 

Etiketimet
Shperndaje