Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Të tjera probleme për këngëtaren e njohur, akuzohet për shkelje të kontratës dhe ngacmim seksual

Të tjera probleme për këngëtaren e njohur, akuzohet për shkelje të kontratës dhe ngacmim seksual
April 17
18:50 2018

Problem të reja ligjore kanë dalë në pah për Mariah Carey pas akuzave për deskriminim racor dhe ngacmim seksual.

Sipas thashethemeve, TMZ ka raportuar se menaxherja Stella Bulochnikov ka akuzuar këngëtaren se nuk e kishte paguar atë dhe nuk kishte përmbushur rregullisht kontratën e punës. Përveç kësaj ajo gjithashtu zbuloi se ajo ishte ngacmuar seksualisht pasi Mariah është zhveshur vazhdimisht përpara saj.

Bulochnikov ka punuar për Mariah Carey për tre vjet nga viti 2014-të deri në nëntor 2017-të.  Më pas ata kanë vendosur të ndahen për interesin e tyre të përbashkët. Ata së bashku kanë arritur shumë gjëra të mëdha duke përfshirë projektet e reja të muzikës, filmave etj.

Ata janë akoma partnere në shumë iniciativa dhe do të vazhdojnë ti mbajnë edhe pse me shumë sforco.

/Blitz.al/

/Blitz.al/

 

 

Komento

Shperndaje