Blitz

 Breaking News

Të lidhur prej një viti, zbulohet e dashura e Robert Berishës

Të lidhur prej një viti, zbulohet e dashura e Robert Berishës
September 11
19:39 2019

Ndarja e Robert Berishës dhe Nora Istrefit është një prej ngjarjeve më të komentuara të kësaj vere.

Ditën e sotme në media ka qarkulluar lajmi se Roberti është në lidhje me një tjetër vajzë. Prive.al publikoi një foto të tij në krah të një vajze të panjohur.

Sipas “Blic” vajza në fjalë quhet Jessica Kadiu dhe prej vitesh jeton në New York.

“Roberti dhe Jessica ka një vit që janë në lidhje”, është shprehur ky burim.

Vajza në fjalë është nga Shqipëria, saktësisht nga qyteti i Burrelit.

Share