Blitz

 Breaking News

Të jetë kjo një kunjë? Flet Damiano: Unë nuk bëj klip me makina dhe rolex borxh

Të jetë kjo një kunjë? Flet Damiano: Unë nuk bëj klip me makina dhe rolex borxh
December 17
20:00 2017

Një ndër t ftuarit e kësaj jave në emisionin “Thumb” me Aulonën dhe Fatmën ka qenë edhe Damiano Agalliu.

Ai sapo ka publikuar klipin e ri “Ani Syn” dhe në një intervistë për “Thumb” i ka rrëfyer të gjitha.

Damiano është pyetur nga gazetarja përse zgjedh ambiente të thjeshta dhe nuk bën videoklipe me gjëra luksose.

“Do ta bëj një gjë të tillë kur unë vërtet ti kem ato gjera, Nuk bëj klipe me gjëra që nuk I kam, nuk mund të dal me makina e Rolex borxh”.- është shprehur sinqerisht ai./Blitz.al/

Share