Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Të gjitha vajzat do ta ëndërronin këtë takim rastësor me ish-të dashurin, njësoj si Bella Hadid

Të gjitha vajzat do ta ëndërronin këtë takim rastësor me ish-të dashurin, njësoj si Bella Hadid
December 01
09:30 2016

Modelja e njohur Bella Hadid dhe këngëtari The Weekend janë komentuar gjatë në mediat rozë për sa i përket marrëdhënies së tyre të dashurisë, që fillimisht nisi mjaft vrullshëm, por pas një viti u ndërpre në mes. Nuk kanë kaluar shumë ditë nga momenti që të dy i dhanë fund lidhjes dhe një rastësi e këndshme i bashkoi sërish me njëri-tjetrin.

1480541128-syn-xxx-1480539949-bella-hadid-weeknd-victorias-secret-3-1480538694

1480541139-syn-xxx-1480539940-bella-hadid-weeknd-victorias-secret-1-1480538734

Hadid ka qenë mbrëmjen e djeshme një prej modeleve që ka sfiluar për spektaklin e “Victoria’s Secret” që u mbajt në Paris, ndërkohë që The Weekend ka qenë i ftuar për të kënduar po në të njëjtin vend. Teksa Hadid ka kaluar, ish-i dashuri  i saj ka qenë duke kënduar dhe janë shoqëruar me sytë nga njëri-tjetri përgjatë gjithë kohës.

Oh Bella @bellahadid ????

A video posted by Rosie Fortescue (@rosiefortescue) on

E kuruar dhe super në formë, kush nuk do ta donte një rastësi si Hadid me ish-të dashurin? /Blitz.al/

Komento
Shperndaje