Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Të gjithë burrat e Angelina Jolie…

September 23
11:49 2016

Siç tanimë e dimë të gjithë, Angelina Jolie ka kërkuar divorcin zyrtarisht nga Brad Pitt dhe ka habitur pothuajse të gjithë, të famshëm ose jo.

Ndërkohë që romanca e Brad dhe Angelina-s ka nisur në setin e “Mr. and Mrs. Smith” në 2004-n, aktorja e bukur ka pasur një listë të gjatë ish-të dashurish përpara se të njihte Brad.

Nëpërmjet galerisë mund të ndiqni të gjithë meshkujt e Angelina Jolie…/Blitz.al/

Komento
Shperndaje