Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Të famshmit që “vranë” karrierën e tyre në një kohë të shkurtër

September 10
18:02 2016

Rebecca Gayheart

Picture 1 of 8

Ylli Rebeca Gayheart goditi dhe vrau me makinë një djalë i cili po kalonte rrugën. Njerëzit thanë se neglizhenca e Gayheart shkaktoi këtë tragjedi. Familja e djalit ngriti padi për aktoren dhe që atëherë karriera e aktores u rrënua. Ajo ka qenë larg filmave dhe shfaqjeve telvizive. I vetmi projekt ka qenë "Dead Like me" në 2003-shin dhe më pas u zhduk nga ekrani.

Jo të gjithë të famshmit kanë arritur të ngjitin me sukses shkallët e karrierës. Për disa karriera ishte shumë e shkurtër dhe mjaftoi vetëm një veprim për t’i fundosur. Shfletoni galerinë për të parë disa prej të famshmëve që shkatërruan karrierën e tyre prej ngjarjeve aksidentale dhe ndodhive aspak të këndshme gjatë një kohe të shkurtër./Blitz.al/

Komento
Shperndaje