Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Të famshmet tregojnë sekretet e bukurisë së tyre

September 16
13:05 2016

Blake Lively

Picture 1 of 17

Blake Lively përdor majonezë në gjysmën e poshtme të flokëve të saj për t'i mbajtur të butë.

Vajzat e ekranit janë gjithmonë shumë të kuruara. Ato kanë shumë fansa, të cilët duan të ndjekin truket e tyre të bukurisë dhe disa prej personazheve të njohur kanë treguar sekretet e tyre. Ato tregojnë se disa trajtime në shtëpi janë mjaft efikase. Shfletoni galerinë për të parë se cilat janë këto të famshme dhe çfarë kanë thënë. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje