Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Të famshëm në mbrëmjen e maturës

March 30
14:48 2016

Të gjithë ne, nëse shohim fotot e albumeve në sirtar, patjetër që do të gjejmë të paktën dy fotografi që na vënë në siklet vetëm kur i shohim.

Po, edhe fotografitë e pasaportave mund të quhen, të cilat pothuajse kurrë nuk dalin aq mirë. Ndoshta këtu duhet të shtojmë edhe foto të maturës, ku dukemi të trembur e të frikësuar për rrugën që na pret. Gjatë shkrepjes së fotove mundoheshim të dukeshim sa më të pjekur në pamje dhe kur i shohim më vonë na duken qesharake.

Jemi të sigurt se edhe të famshmit kanë të njëjtën histori si e jona dhe për ta dëshmuar këtë ju sjellim disa shembuj.

Shperndaje