Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Taylor Swift: Tom Hiddleston më ka përdorur për famë

Taylor Swift: Tom Hiddleston më ka përdorur për famë
September 06
17:33 2016

Burime të afërta me Taylor Swift dhe Tom Hiddleston kanë thënë se çifti është duke kaluar një krizë në marrëdhënien e tyre.

Marrëdhënia e tyre ka ecur me ritme shumë të shpejta dhe kjo gjë së fundmi ka filluar të trembë Taylor Swift. Ajo ka thënë se i trembet faktit dhe i duket e pakëndshme që Tom ka dashur ta bëjë marrëdhënien e tyre publike shumë shpejt.

Këngëtarja mendon se Tom ka përdorur dashurinë e saj për të përfituar nga fama dhe për të ecur më tej në karrierë./Blitz.al/

Shperndaje