Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Taylor Swift ka bërë ndërhyrje kirurgjikale?!

July 12
14:59 2016

Taylor Swift është shfaqur super seksi me një veshje në ngjyrë të kuqe teksa kthehej nga një “club” me të dashurin e saj, Tom Hiddleston.

Mirëpo vëmendjen e gazetarëve e ka tërhequr busti i saj, që duket më i madh se më parë. Nisur nga kjo kanë lindur thashethemet se Taylor u është nënshtruar ndërhyrjeve kirurgjikale. Me herët gjatë një koncerti të Selena Gomez, në të cilin ajo ka qenë e pranishme me Hiddleston, këngëtarja kishte veshur sërish një bust. Një fans e ka komentuar në Twitter duke u shprehur se ndoshta këngëtarja ka bërë një ndërhyrje në gjoks pas ndarjes nga Calvin  Harris. Një mjek në klinikën “Transform”, Mark Norflok, duke parë ndryshimin e këngëtares ka pohuar se bëhet fjalë për një zmadhim të gjoksit dhe për një rritje modeste, ndoshta për të mos u evidentuar lehtë.  Ai ka pohuar se ndoshta bëhet fjalë për një zmadhim të vendosur në pjesën nën muskulore, një teknikë e përdorur në pacientët që duan një rezultat sa më natyral.

Përveç ndryshimeve të fundit në jetën sentimentale, Taylor, mesa duket, ka dashur të ndryshojë edhe madhësinë e gjoksit.

 

Shperndaje