Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Taylor Swift dhe Tom Hiddleston nuk e kursejnë dashurinë në publik

Taylor Swift dhe Tom Hiddleston nuk e kursejnë dashurinë në publik
June 29
22:16 2016

Vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes çifti Taylor Swift dhe Tom Hiddleston. Pasi u fol për udhëtimin e tyre romantik drejt Italisë, tashmë kanë dalë dhe fotot e para që e tregojnë çiftin shumë të dashuruar.

Në Romë ata kanë vizituar Koloseun historik të kryeqytetit italian. Taylor dhe Tom janë parë gjatë gjithë kohës shumë të lumtur,  kanë shëtitur të kapur prej dore dhe të shoqëruar prej 4 truprojash.  Më pas çifti ka drekuar në një restorant së bashku. Burimet kanë thënë se Hiddleston është parë madje duke puthur dorën e Taylor.

Siç shihet, mes çiftit më të ri është duke mbizotëruar romanca dhe dashuria.

PREMIUM EXCLUSIVE Taylor Swift and boyfriend Tom Hiddleston continue there whirlwind romance. After jet setting across continents meeting parents from both sides of the Atlantic in the space of a week, the dashing couple are spotted in Rome's Colosseum. The 2000 year old Roman amphitheater once the scene of many a bloody battle now hosting the 26 year old pop star on a romantic excursion with her 35 year old British actor boyfriend. The pair looked chic, Tom sporting his trade mark smart shirt and tight trouser pairing whilst Taylor shone in a lemon yellow dress and petite blue heels. Taking a break from busy schedules the duo stopped for lunch in the Italian capital. Photo TheImageDirect.com/BEESCOOP.COM *EXCLUSIVE PLEASE EMAIL sales@theimagedirect.com FOR FEES BEFORE USE

PREMIUM EXCLUSIVE Taylor Swift and boyfriend Tom Hiddleston continue there whirlwind romance. After jet setting across continents meeting parents from both sides of the Atlantic in the space of a week, the dashing couple are spotted in Rome’s Colosseum. The 2000 year old Roman amphitheater once the scene of many a bloody battle now hosting the 26 year old pop star on a romantic excursion with her 35 year old British actor boyfriend. The pair looked chic, Tom sporting his trade mark smart shirt and tight trouser pairing whilst Taylor shone in a lemon yellow dress and petite blue heels. Taking a break from busy schedules the duo stopped for lunch in the Italian capital. Photo TheImageDirect.com/BEESCOOP.COM
*EXCLUSIVE PLEASE EMAIL sales@theimagedirect.com FOR FEES BEFORE USE

Etiketimet
Shperndaje