Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Taylor Swift dhe Tom Hiddleston “arratisen” me avionin e saj privat, reagon Calvin Harris

Taylor Swift dhe Tom Hiddleston “arratisen” me avionin e saj privat, reagon Calvin Harris
June 17
14:10 2016

Është thënë se Calvin Harris është ndierë i tradhtuar nga Taylor Swift, por i pyetur nga gazetarët ai ka thënë se çdo gjë është mirë. Këto fjalë nuk kanë shqetësuar këngëtaren, e cila është parë të mërkurën duke darkuar dhe të enjten duke hipur në avionin e saj privat në ishullin Rhodos, me të dashurin e ri Tom Hiddleston. Ata kanë kaluar shumë kohë së bashku dhe madje dukeshin të lumtur.

Lidhja e Tom dhe Taylor është zbuluar vetëm dy javë pas ndarjes së këngëtares me DJ Calvin Harris. Mesa duket çifti i ri ka vendosur të qëndrojnë disa ditë në intimitet,  larg mediave dhe thashethemeve. Kurse Calvin Harris duket se nuk e ka pritur aspak mirë lidhjen e re të ish-të dashurës së tij, madje ka ndërprerë çdo kontakt me të duke e fshirë edhe nga rrjetet sociale.

355EC5E300000578-3645644-Shaking_It_Off_Taylor_Swift_shows_off_her_long_lean_legs_as_she_-a-64_1466109835392

Komento
Etiketimet
Shperndaje